101 Nutrition Class
101 Nutrition Class
Regular price
$144.44 USD
Regular price
Sale price
$144.44 USD
Unit price
/
per
This 1 hour introductory to nutrition is a class that will help shed light on what proper nutrition is really is. Be sure to have your pen and paper ready to take notes and have your thinking cap on so you can ask questions at the end of the class.